Til hovedinnhold
Bjørklund

Armbånd Politibil Charm Emalje Sort

  • Armbånd fra Pia & Per
  • Lanseringsår 2006
  • Laget i 925 sølv
  • Glassemalje med politi charm i sort
  • Lengde 15 cm
  • Kan graveres
  • Produktet inkluderer armbånd, armbåndeske og gavepose


«Bæ-bu, Bæ-bu » Er det en brannbil eller en politibil som kommer? Nysgjerrigheten vekkes hos de fleste når de hører sirener, og det er mange barn som blir ekstra interessert i brannbiler og politibiler. Vår politibil med blålys på taket vil fange oppmerksomheten til mange små barn. Med gravering vil dette ID-armbåndet bli enda mere personlig og verdifullt, og passer derfor perfekt som gave til dåp, navnefest og bursdag. 

Ekte glassemalje er finmalt glass so m får farge ved å blande inn ulike naturlige materialer. Glasspulveret blandes med vann og påføres smykkene. Deretter  «brennes » smykkene i en ovn ved ca. 800 grader slik at vannet fordamper og glasset smelter. Når de er avkjølt får de en hard og ek sklusiv overflate med glassemalje som vil holde fargen livet ut. Det finnes flere ulike typer emalje, men vi bruker oftest transparent glassemalje fordi den lar bunnmønsteret skinne igjennom og gir smykkene et eksklusivt uttrykk. Alle våre emaljesmyk ker er håndlaget med materialer av høy kvalitet.


Slik oppbevarer du smykkene dine:
Sølvet i smykkene kan reagere med oksygenet i luften og dermed bli mørkere over tid. For å unngå dette er det viktig å oppbevare smykkene i små pla stposer i smykkeskrinet, når de ikke brukes. De aller fleste gullsmedbutikker har poser med zip lock som er godt egnet til å oppbevare smykkene i.

825,-

Gjør gaven mer personlig:

Legg til gavepose

  • Utsolgt på nettlager
  • Klikk og hent i 43 butikker

Levering og retur